Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

Факультатывы

Дата: 16 сентября 2016 в 09:59, Обновлено 21 октября в 10:10
Автор: Летяго Г. Е.

РАСКЛАД

правядзення факультатыўных заняткаў

у І паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

Прадмет

Назва факультатыва

Час правядзен-

ня

Месца правядзення

Настаўнік

І

Беларуская мова

Вытокі роднай мовы

панядзелак

12.05 – 12.40

Памяшканне ясляў-сада

Дзікун В. С.

І

Руская мова

Учимся говорить правильно

серада

11.10 – 11.45

Памяшканне яслей-сада

Дзікун В. С.

І

Матэматыка

Рашэнне тэкставых задач

аўторак

12.05 – 12.40

Памяшканне ясляў-сада

Дзікун В. С.

ІІ

Беларуская мова

Вытокі роднай мовы

панядзелак

12.10 – 12.55

каб. № 4

Альшэўская В. В.

ІІ

Матэматыка

Рашэнне тэкставых задач

серада

12.10 – 12.55

каб. № 4

Альшэўская В. В.

ІІІ

Беларуская мова

Вытокі роднай мовы

пятніца

13.10 – 13.55

каб. № 2

Фешчанка В. В.

ІІІ

Матэматыка

Рашэнне тэкставых задач

серада

13.10 – 13.55

каб. № 2

Фешчанка В. В.

IV

Беларуская мова

Вытокі роднай мовы

пятніца

13.10 – 13.55

каб. № 3

Бабакова М. У.

IV

Матэматыка

Рашэнне тэкставых задач

серада

13.10 – 13.55

каб. № 3

Бабакова М. У.

V

Сусветная гісторыя

Гэты загадкавы Старажытны свет

чацвер     13.40 – 14.25

каб. № 6

Паліненка Р. А.

V

Беларуская  мова

Грані слова: ад гука да сказа

чацвер     13.40 – 14.25

каб. № 9

Дайнека Т. У.

VI

Руская мова

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

панядзелак

14.05 – 14.50

каб. № 5

Дайнека Т. У.

VI

Гісторыя Беларусі

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны ХІІІ ст.

серада

14.05 – 14.50

каб. № 6

Паліненка Р. А.

VIІ

Руская мова

Поэтические гимны морфологии

панядзелак

13.10 – 13.55

каб. № 8

Мітраховіч С. І.

VIІ

Біялогія

Зялёныя школы

пятніца

14.05 – 14.50

каб. № 10

Тарасенка Т. С.

VIІІ

Беларуская мова

Гэты няпросты сказ

панядзелак

14.05 – 14.50

каб. № 9

Тукач Н. Р.

VIІІ

Біялогія

Зялёныя школы

панядзелак

14.05 – 14.50

каб. № 6

Тарасенка Т. С.

VIІІ

Гісторыя Беларусі

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

пятніца

14.05 – 14.50

каб. № 6

Паліненка Р. А.

ІХ

Беларуская мова

Складаны сказ без складанасці

субота

9.10 – 9.55

каб. № 9

Дайнека Т. У.

ІХ

Руская мова

Обобщающий курс

пятніца

14.05 – 14.50

каб. № 8

Мітраховіч С. І.

ІХ

Матэматыка

Паўтараем матэматыку

субота

8.15 – 9.00

каб. № 5

Дзікун Я. К.

Х

Беларуская мова

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

субота

8.15 – 9.00

каб. № 9

Дайнека Т. У.

Х

Фізічная культура і здароўе

Гадзіна здароўя і спорту

субота

9.10 – 9.55

спартыўная зала

Мітраховіч П. Дз.

ХІ

Беларуская мова

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

субота

8.15 – 9.00

каб. № 10

Стукач Т. І.

ХІ

Гісторыя Беларусі

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

субота

8.15 – 9.00

каб. № 6

Паліненка Р. А.

ХІ

Фізічная культура і здароўе

Гадзіна здароўя і спорту

субота

10.05 – 10.50

спартыўная зала

Мітраховіч П. Дз.

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                Т. С. Тарасенка                                                                                                                                                                         

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.