Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

У бліжэйшую суботу

Дата: 8 октября 2016 в 09:52, Обновлено 9 декабря в 19:44
Автор: Летяго Г. Е.

ПЛАН

работы ДУА “Дуброўскі яслі-сад-сярэдняя школа” у шосты школьны дзень

на 14.12.2019

№ п/п

Мерапрыемствы

Удзельні-кі

Час

Месца правядзення

Адказныя

Адукацыйны працэс

Факультатыўныя заняткі па матэматыцы

ІХ

8.15 – 9.00

каб. № 5

Дзікун Я. К.

Факультатыўныя заняткі па беларускай мове

Х

8.15 – 9.00

каб. № 9

Дайнека Т. У.

Факультатыўныя заняткі па гісторыі  Беларусі

ХІ

8.15 – 9.00

каб. № 6

Паліненка Р.А.

Факультатыўныя заняткі па беларускай мове

ХІ

8.15 – 9.00

каб. № 10

Тукач Н.Р.

Заняткі  грамадска карыснай працай

VIІІ

VIІ

ІХ

8.15 – 9.00

9.10 – 9.55

10.05 – 11.45

каб. № 1

Дайнека І. А.

Факультатыўныя заняткі па беларускай мове

ІХ

9.10 – 9.55

каб. № 9

Дайнека Т. У.

Гадзіна здароўя і спорту

Х

9.10 – 9.55

спартыўная зала

Мітраховіч П.Дз.

Гадзіна здароўя і спорту

ХІ

10.05 – 10.50

спартыўная зала

Мітраховіч П.Дз.

Заняткі на платнай аснове “Дадатковыя заняткі па матэматыцы,  VII клас”

VII

10.05 – 10.50

каб.№5

Дзікун Я.К.

Заняткі на платнай аснове “Дадатковыя заняткі па матэматыцы,  VII клас”

ХІ

11.00 – 11.45

каб. № 5

Дзікун Я. К.

Заняткі спецыяльнай медыцынскай групы (СМГ)

VIІІ, X, XI

11.00 – 11.45

спартыўная зала

Мітраховіч П.Дз.

Спартыўна – масавыя мерапрыемствы

Спартландыя “Зімовыя забавы”

I - ХI

8.15 – 9.00

спартыўная зала

Мітраховіч П.Дз.

Спартыўныя гульні

I - ХI

11.55 – 12.55

спартыўная зала

Мітраховіч П.Дз.

Заняткі ў аб’яднаннях па інтарэсах

“Сувенір”

члены аб’яднан-ня

8.15 – 9.55

каб. № 3

Бабакова М.У.

“Юны інфарматык”

9.10 – 9.55

каб. №7

Ляцяга Г.Я.

“Нашчадкі”

9.10 – 9.55

каб. № 6

Паліненка Р. А.

“Умелыя рукі”

10.05 – 10.50

майстэрня

Ляцяга Г.Я.

Выхаваўчыя   мерапрыемствы

Круглы стол “Учынак і злачынства”

I - ІV

10.05 – 10.50

каб.№ 2

Фешчанка В.В.

Інтэрактыўны занятак “Хто гаспадар майго “я”

I - ІV

11.00 – 11.45  

піянерскі пакой

Залізка В.М.

Кансультацыі для законных прадстаўнікоў

Кансультацыі для законных прадстаўнікоў

законныя прадстаў-нікі

10.00 – 11.00

пакой сацыяльнага педагога

Залізка В.М.

Арганізацыя вучэбнага працэсу

8.00 – 9.00

метадычны кабінет

Тарасенка Т.С.

Арганізацыя выхаваўчага працэсу

9.00 – 13.00

Мітраховіч В.С.

Работа з высокаматываванымі вучнямі

Падрыхтоўка да НПК  і  ЦТ па біялогіі

Х

9.10 – 9.55

каб. №10

Тарасенка Т.С.

Стымулюючы занятак  па гісторыі Беларусі

Х

10.05 – 10.50

каб.№ 6

 Паліненка Р.А.

Стымулюючы занятак  па гісторыі Беларусі

ХІ

11.00 – 11.45  

каб.№ 6

 Паліненка Р.А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.